top of page
דף נחיתה יהודית 855-145 SMALL (855 x 450 px) (855 x 145 px) (2).png

"היתה הרצאה נהדרתתתת!!!!! מצחיקה ומעולה ממש. אני עובדת אוניברסיטה מזה 20 שנה ולפני עשור השלמתי הכשרה של קואוצ'רית עם התמחות בשיטת העבודה של ביירון קייטי. ועוסקת בתחום במקביל. בעלת סטודיו לאימון אישי ואימון באמצעות אמנות. הכי כיף להגשים חלומות.אני גם שכירה וגם עצמאית. הכל אפשרי❤️היית חמודה😃💙💙💙 פשוט מצוינת👍 הרמת את האנרגיה והמסר מסודר ומאורגן."

טלי בן שטרית מחלב

מנהלת המחלקה לאנגלית כשפה זרה.🎓

אוניברסיטת בן גוריון בנגב.👩🏻‍🎓

"הרצאה מרתקת, משולבת בסרטונים הממחישים בקומיות מצבים אמיתיים. תודה רבה שהארת עיננו על הדברים שלכאורה נראים פשוטים אך יכולים לעשות שינוי גדול בנפש ובארון של האדם"

"מצחיקה, מרגשת, סיפורים מרתקים ומעל הכל טיפים לחיים"

"תודה על הרצאה מעניינת ושונה. התחברתי מאוד לכללים ולמה שמסתתר מאחורי כל אחד"

גאה בך אלופה נשמה טהורה שמחה ומודה לבורא עולם על ההזדמנות שנפלה בחלקי לחוות את התהליך והכול בזכותך. החום האנרגיות הבטחון העטיפה החיבוק שלך ללקוחה שנמצאת בטראומה וזה טראומה ללא ספק עוזרים לעבור את התהליך בצורה הכי נעימה ... חלקה... אוהבת..... ומצליחה. אוהבת אותך ומאחלת לך ברכה והצלחה מי יתן ועוד בנות יזכו לחוות את התהליך המדהים איתך ורק איתך כי דברים טובים באים באריזות קטנות וזו את."

מלי אריה

"יהודית את אלופה!!! אני מסודרת כפייתית ואחרי ההרצאה שלך בשישי זרקתי שקים מקום בלב של שמחה. תודה רבה!"

"תודה יהודית היתה הרצאה מעלפת באתי הביתה והתחשק לי לעשות סדר"

"לפסח ולחיים בכלל, איך לשחרר את המועקה, איך להשאיר בתוך החיים שלך רק את מה שמקדם ומועיל לך.
ההרצאה של יהודית אזולאי אלקובי היא לא רק הרצאה על סדר בארון אלא על סדר בחיים. טיפים משני חיים וקלים לישום, בתוך הרצאה מצויינת מהולה בהומור. מומלצת ממש בחום"

חגית לוינגר סויסה

"את ההרצאה של יהודית קיבלתי במתנה במסגרת יום כיף מהעבודה.
בהתחלה הייתי קצת סקפטית -"כמה מעניינת יכולה להיות הרצאה על ארונות???"
ואז הבנתי....יהודית, בחוכמתה הרבה חושפת ומשתפת בסיפורה האישי ומלמדת אותנו על הקשר בין הבית לנשמה, בין הסדר בבית לסדר בחיים.
כאשר הייתי בהרצאה, יהודית אמרה משפט שפתח לי את העיניים ושאימצתי לחיקי: "דברים סדוקים סודקים את הבית דברים קרועים קורעים את הבית ודברים שבורים שוברים את הבית". באותו רגע האסימון נפל. תודה לך יהודית על תובנות לחיים ,על פתיחת העיניים,על השיתוף ועל הבכי המצוין שפרק את כול הכאב שאגרתי בתוכי. תודה שהחזרת לי את הבית שלי🙏 הרצאת חובה לכול אדם !!"

"הרצאה מדהימה, מצחיקה, מדייקת ויוצאים גם על תובנות וגם עם כלים לחיים ולסדר, ולא רק בבית 👍🏻"
אירית אוסטרובסקי

"יהודית העבירה הרצאה מרתקת, מצחיקה, מרגשת לצוות העובדות בחברה והשאירה אותנו עם חיוך ענקי וטיפים שימושיים וחכמים, לא רק לסדר אלא גם לחיים עצמם"

הראלה קוטלר

"תודה רבה על המפגש המרתק, ממש מכניס אנרגיות ואווירה של חג"

גלי סבן

"יהודית את פשוט מרתקת ומתחברת לעולם הסדר, סדר חיצוני יוצר סדר פנימי והגיינת הנפש"
עינת זרגריאן

"נסיכה אין מילים בפי להודות ולברך קודם לבורא עולם שזימן שאדפדף בפייסבוק ואראה את הפוסט שלך ואת הפנים שלך ומכול האחרים אבחר בך ולך שבפירוש עזרת לי לעבור משבר קשה ולנקות ולשחרר את הנשמה שלי אין לי מילים להודות לך על החום האיכפתיות הנעימות שאת משרה בתוך כל הבלאגן שיש בבית בשלבי הסדר תבורכי מפי עליון אין לי ספק מקצוע לא מקצוע... יקר לא יקר את בפירוש שליחה מאחלת לך הצלחה בכול מעשה ידיך ולאחרות שיזכו לעבור איתך את התהליך כי הוא מדהים שנעשה בידי מדהימה אוהבת אותך בכול ליבי נשמה😘😘😘❤❤❤"

"וואי יהודית את מהממת על מה שאת מדברת, בעיניי את אלופה. עשית דרך קסומה ומקסימה....מאמינה בך מאוד את סוג של השראה בעיניי"

 "כל הכבוד לך! לא מכירה אותך לפני וגאה בך. למדתי הרבה מקווה מאוד ליישם חלק מזה. אני מרוקנת בזמן האחרון וזה באמת עשה לי טוב"

"ההרצאה בנויה מעולה, לא היה רגע משעמם... היה רצף של דברים שקשורים אחד בשני. אין ספק שמבחינתי יצאתי עם 3 תובנות....ובכלל היית מדהימה....שנונה מצחיקה ומעניינת. מאחלת לך את כל הטוב, עלי והצליחי"

"יהודית היקרה, היה מאוד מרתק מעניין ומשכנע. את מספרת בהרבה מאוד נעימות ואותנטיות. אני בטוחה שכל אחת יצאה עם מספר תובנות. אני מאחלת לך שתגיעי להרבה קהלים שייהנו ממה שאת יודעת יפה להנחות. שוב תודה על חוויה טובה"

"הייתי אצלך בהרצאה ואני מתכננת לכתוב לך מלא זמן...אבל גם שעבר הזמן מקווה שאת זוכרת במעורפל שהייתי בהרצאה...וגם אני מאמינה שמחמאות זה תמיד כיף לקבל. ההרצאה מדהימה, שנונה ומצחיקה, מעוררת ומלמדת - בילוי נהדר. בנוסף לערך המוסף מתוכן ההרצאה למדתי גם על עצמי.
גם אני עזבתי קריירה מצליחה כמהנדסת תוכנה והפכתי להיות עצמאית.
גם אני רצה ומתמודדת עם אתגרי החיים וגם אותי ניסו לשכנע במוכר ובמוצלח ולא הבינו את החיפוש שלי אחרי הקול שבלב....

אבל מה שלקחתי מההרצאה זה הרבה יותר מזה. אני מגדירה את זה שיצאתי מהרצאה עם סדר בראש - חדורת מטרה מה עליי לעשות מעכשיו.
שנים אני לומדת וקוראת ומבינה את הסוד בסדר הפיסי שמשפיע על הסדר הפנימי אבל רק אחרי ההרצאה משהו של שנים השתחרר - ובגדול! התחלתי לשחרר ולסדר.
שיניתי את המשפט המוביל בראש שלי מ - "חבל לזרוק" למשפטים "אם ארצה תמיד אוכל לקנות חדש" , "תהיי כנה, את לא באמת תצטרכי את זה", "לא השתמשת - זה רק מעמיס ולא תורם לך כלום" וכדומה.. והכל לפי מה שאת הצעת.
בקיצור - אני בדרך....
משחררת. והכי חשוב נהנית מכל פריט שיוצא החוצה.

רציתי לומר לך תודה!"

"ההרצאה של יהודית מומלצת בחום ובאהבה לסלון, בחצר בקרב החברים והמשפחה ובאולם מלא אנשים שהופתעו ונחשפו למשהו שנוגע לכל אחת ואחד.."

נועה שרי

"כמנהלת משאבי אנוש, אני ממליצה על יהודית לאחר שהרצתה לכ 40 בנות ביום האישה, המחמאות שקיבלתי לאחר ההרצאה היו מעולות, הבנות חשבו שמדובר בהרצאה על קיפול וארגון והופתעו מאודדדד ויצאו עם תובנות וכלים לסדר בחיים.
ממליצה בחום👌👌"

סופיה אלקובי ביטון

"זכיתי להשתתף בהרצאה במסגרת העבודה וזו זכיה לחיים !!! בזכות יהודית עשיתי סדר גם בבית וגם בחיים ! המילים שלה מלוות אותי כול הזמן . הרצאת חובה !!!!"

לוטן שולמן

"הרצאה מומלצת מאוד. מצחיקה ומלאת השראה לחיים!"

מיכל זכאי

"יהודית יקרה, מאחלת לכל אחת ואחד לשמוע את ההרצאה שלך אשר מקנה כלים לסדר ואירגון בחיים בכלל ובבית בפרט. השתתפתי בהרצאתך לפחות 3 פעמים ובכל פעם נהנתי מחדש וכמובן יישמתי הרבה מאותם כללים שאת מעבירה בהרצאתך. בכל פעם צחקתי והתרגשתי כשהרגשתי בכל פעם שיצרת את הכללים שלך "כאילו" במיוחד בשבילי. אז תודה לך שאת קיימת ושאת מפיצה את תורתך ומשנתך ברבים. שאפו לך 👏👏👏"
אביגיל גליסר

"תדעי לך שלא הייתה כמעט אף הרצאה שאנשים הולכים הביתה...לשנות משהו בחיים שלהם"

"לי הייתה חוויה מדהימה עם יהודית שאצלה סדר לקראת פסח וסדר בכלל... זה המקצוע... והאישה הזאת ללא ספק מקצוענית!
הלכתי להרצאה עם בעלי וחברות, והיינו כולנו מרותקים להרצאה (שנקראת "יהיה בסדר") - יהודית שוזרת בתוכה סיפור אישי שמתחיל בבאר שבע, ועובר דרך HP, ודרך המרתון בפריז.. עד פתיחת העסק לסידור וארגון הבית, ומסתבר שלא אחת ל"סידור חיים". 
יהודית המקסימה, שאי אפשר לא להתאהב בה כבר בפתיחה, משתפת בשמונה כללים ליצירת בית מסודר, מתובלים בסיפורים, בצחוק, בשנינות, בתדהמה, ובתחושה של הנעה לפעולה! ... מה צריך יותר מזה לקראת פסח???? זו ה-הרצאה! אתם תודו לי!"

טלי סגל

"יהודית שלום,
מאז שאת היית אצלנו אני לא מפסיק להוציא זבל ודברים  . תודה רבה .העברתי את האנרגיה שלך שזקוקים לה במקומות החשוכים .יש לך אנרגיה של אור🙏🏻ובקשתי להעביר לאנשים אחרים כל אחד בדרך שלו🙏🏻🥂😀🌹 חג שמח ומלבלב״
שלמה מערד

"יהודית. את נפלת לי משמיים. כמעט עברתי לדירה אחרת.באת בדיוק בזמן אז לא מעניין אותי פילוסופיה. מה שחשוב שעכשיו אפשר לחיות בבית"

שרה פרידמן

"ממליצה מאוד על ההרצאה של יהודית! בעיקר לפני החג, עושה סדר בראש ובארון 🌸"

רויטל בן שבת

"הייתי ב-2 הרצאות של יהודית. ממליצה בחום. הרצאה שמשלבת בתוכה כל כך הרבה דברים. חוויה אמיתית"
אפרת חצבני

"תודה לך על עצם קיומך ועל התפקיד העצום שנטלת על עצמך שהוא הרבה מעבר לסידור וארגון הבית, למעשה הוא עוסק בסידור ושיחרור הנפש ומפנה מקום לדברים חדשים, להתחלות חדשות ולהתרעננות של הנשמה🙏🙏🙏🙏"

שמרית מוזס

"ממליצה על ההרצאה של, יהודית הרצתה אצלי והיה מוצלח ביותר , הכי מתאים לימים אלה ובכלל היא עושה אז זה חכם ובקלילות עם המון טיפים חשובים !"

עדה רשף

"הרצאה מלמדת ומצחיקה, מדברת על סדר פיזית בבית אבל בעיקר בנפש האדם
ממליצה✨"
אורני מלאך

"ממליצה בחום על ההרצאה של יהודית. ההרצאה מרגשת, סוחפת... מזמן לא התרגשתי כך מהרצאה!!!"
רויטל שיינקוף

"היה מצויין! ברור, רהוט ומסודר והכי חשוב - מזמן לעשות סדר!"

"הרצאה מדהימה ממליצה בחום מסר חשוב עם הרבה מחשבה והומור"

אביב כפיר

"הרצאה מרתקת...עושה סדר ומעניקה אנרגיות לבצע שינויים"
סי אביבי

"מאד נהניתי היה מעניין, מצחיק, חשוב, פרקטי ומלמד"

"יהודית יקרה 💓 את בשליחות חשובה בעולם"

"ממליצה בחום, קיימנו הרצאה לעובדים לפני הפסח. יהודית עושה סדר בעבודה, בבית ובחיים בכלל.יצאנו עם טיפים ותובנות"
רוית בן עמי

"הרצאה הכי מומלצת, ממכרת ו"קולעת" והכי תואמת לכלל הקהל. סדר הארון ובכלל. "אומנות הסדר" של האחת והיחידה 🌷🌷🌷"

קרן בנימין

"אחת ויחידה!!! מומלצת מאוד⁦❤️⁩
מעבירה הרצאה מדהימה, עם טיפים, סיפור חיים מרגש!
לא לפספס!"

שירי גרינברג

"היה מעניין ומרתק! לקחתי כמה טיפים חשובים לחג ובכלל"

רונית ספיבק

"יהודית יקרה 💓 את בשליחות חשובה בעולם"

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page